Konec října a listopadové informace pro rodiče

Vážení rodiče,

Ve čtvrtek 31. 10. pořádá Kulturní spolek Vrba ve spolupráci s naší školou strašidelnou stezku Vrbovou Lhotou. Děti vychází v 17.00 od školy, mohou si vzít s sebou lampióny a jít ve strašidelném kostýmu. Doprovod je zajištěn, ale půjdete-li také, budeme rádi J.

Dne 7. 11. zhlédneme v pražském divadle Gong představení Kniha džunglí. Z Vrbové Lhoty pojedeme autobusem v 7.46 (Ratenice 7.50, Pečky 7.55). Vracíme autobusem s příjezdem 14.08 do Vrbové Lhoty (14.04 Ratenice, 13.52 Pečky – příjezd vlaku). Děti mohou na základě lístku vystoupit v Ratenicících, odejít ze zastávky či zůstat v autobusu). Na jízdné a vstupné vybíráme dne 31. 10. 140,- Kč. Oběd tento den nestihneme, připravte proto dětem větší svačinu a pití. S největší pravděpodobností budeme procházet nákupním centrem Harfa a bude chvilka času si i něco koupit. Můžete tedy dát dětem i kapesné.

Dne 14. 11. Vás zveme na třídní schůzky, které se konají formou konzultací. Pokud nemůžete přijít, zavolejte, napište, domluvíme se. Rozpis časů obdržíte po podzimních prázdninách.

Od ledna 2020 budeme jezdit na plavání. Platbu 1000,- Kč (10 x 2 hodiny výuky plavání, doprava je hrazena z dotace MŠMT) proveďte převodem na účet školy (51-7262160217/0100) s variabilním symbolem 2020 (do 20. 12. 2019), výjimečně po domluvě i v hotovosti. Prosíme o vyplnění přihlášky a odevzdání obratem. Některé zdravotní pojišťovny v uplynulých letech na plavání přispívaly.

 

Zveme na adventní setkání spojené s předvánočním vystoupením vašich dětí a rozsvícení stromku před školou dne 1. 12. Přesnější informace ještě obdržíte.

            Žádáme Vás o dohled na domácí přípravu (nemyslíme tím jen úkoly) dětí – velmi často nemají pomůcky k výuce.