Mimořádné únorové informace

Vážení rodiče, zdravíme Vás a předkládáme mimořádné únorové informace:

V úterý 26. 2. po prázdninách nepůjde ve Vrbové Lhotě elektřina. Domluvili jsme tedy nácvik golfu, návštěvu sokolovny a plavání. Nejpozději v 7.30 se sejdeme ve škole, ale budeme radši, když děti přijdou přímo na zastávku v 7.40. Pojedeme do Peček, kde strávíme dopoledne v kulturním domě (golf) a sokolovně (tělesná výchova). V 11.20 nás objednaný autobus odveze na plavání

do Nymburka. Ve 14.00 se vrátíme ke škole ve Vrbové Lhotě. V případě nutnosti mohou děti do družiny, ale ve škole bude zima a nepoteče voda. S sebou tedy dětem dejte větší svačinu a pití (nebude oběd) a věci na plavání. 15,- Kč (doprava + golf) vybíráme 25. 2.

Děti, které se nebudou tento den účastnit plaveckého výcviku, si můžete po domluvě vyzvednout v Pečkách nebo je vezmeme s sebou do plaveckého bazénu.

            Děkujeme a přejeme hezké dny.

08. Info pro rodiče únor-II. 19