Školkáček březen 2023

7.3. pro přihlášené děti proběhne vyšetření očí – prosíme o platbu 200,-Kč
10.3. jedeme do Poděbrad do DDM na horolezeckou stěnu, sraz ve školce do 8.00 hodin, dejte dětem sportovní oblečení a obuv, do batůžku čisté boty s bílou podrážkou, lahvičku s vodou, můžete dát do krabičky nějakou nečokoládovou dobrotu, návrat autobusem ve 12.00 hodin, vyzvedávání po obědě v cca 13.00 hodin
16.3. jedeme autobusem do Peček, z Peček vlakem do Kolína, z Kolína vlakem do Poděbrad, z Poděbrad autobusem do Vrbové Lhoty , sraz ve školce do 8.00 hodin, dejte dětem sportovní oblečení a obuv, do batůžku lahvičku s vodou, můžete dát nečokoládovou dobrotu, návrat na oběd
23.3. jedeme do Prahy do dětského koutku Harfiště, sraz ve školce do 8.00 hodin, dejte dětem sportovní oblečení a obuv, lahvičku s vodou, do krabičky nečokoládovou dobrotu, příjezd do Peček vlakem v 15.49, přestoupíme na autobus a do Vrbové Lhoty dorazíme v 16.15 hodin, v případě zpoždění budeme informovat na fb
29.3. Skanzen Kouřim, sraz ve školce v 7.30 hodin, dejte dětem sportovní oblečení a obuv, do batůžku lahvičku s vodou, můžete dát do krabičky nečokoládovou dobrotu, návrat na oběd