Školkáček duben 2023

29. 3. skanzen Kouřim, sraz dětí ve školce do 7.30 hodin, dejte dětem sportovní oblečení a obuv, do batůžku lahvičku s vodou, můžete dát do krabičky nečokoládovou dobrotu, návrat na oběd

31. 3. divadlo Horní Počernice, představení Veselé velikonoce, sraz ve školce do 7.40 hodin, dejte dětem společenské oblečení, do batůžku lahvičku s vodou, návrat na oběd

3. 4. výlet do Poděbrad na lázeňskou oplatku, návrat na oběd

13. 4. přijede do školky Malá technická univerzita s programem Malý inženýr

17. 4. Obora Poděbrady, dejte dětem sportovní oblečení a obuv, do batůžku lahvičku s vodou, můžete dát do krabičky nečokoládovou sušenku, návrat autobusem v 12.00 z Poděbrad, vyzvedávání dětí po obědě v cca 13.00 hodin

20. 4. divadlo Nymburk, sraz dětí ve školce do 8.00 hodin, pojedeme městskou hromadnou dopravou, dejte dětem sportovní oblečení a obuv, do batůžku lahvičku s vodou, můžete dát do krabičky nečokoládovou dobrotu, návrat v 13.00 z Poděbrad, vyzvedávání dětí po obědě cca v 14.00 hodin

24. 4. svíčkárna Rodas Šestajovice, sraz ve školce do  7.00 hodin, dejte dětem sportovní oblečení a obuv, do batůžku lahvičku s vodou, můžete dát do krabičky nečokoládovou dobrotu, návrat autobusem z Peček v 12.00 hodin, vyzvedávání dětí po obědě v cca 13.00 hodin

4. 5. zápis MŠ 9.00 – 12.00 hodin

Na výlety dávejte dětem do batůžku pláštěnku nebo nepromokavou bundu.

Na nástěnce je vyúčtování, prosíme o zaplacení 500,-Kč na další výlety.

Prosíme, dejte dětem do školky  dostatek náhradního oblečení.