Závěr školního roku na ZŠ – upřesnění

17. 6. – Divadelní pouť v Pečkách – divadelní vystoupení dětí MŠ i ZŠ pro rodiče, začátek představení v 16:00 v budově ZUŠ Pečky. S dětmi, které budou zůstávat po vyučování v družině nebo budou chtít jet s námi společně z Vrbovky, budeme odjíždět linkovým autobusem v 15:11, pokud děti povezete na představení sami, nebo pokud děti dorazí rovnou do ZUŠ samy, prosím, dejte vědět třídním učitelkám, zároveň prosíme, aby děti byly na místě (již v ZUŠ) nejpozději v 15:45! Děkujeme.
20. – 24. 6 – škola v přírodě
27. 6. – Museum Filmových legend Poděbrady – děti přijdou ráno do školy, jak jsou zvyklé na 8:00, odjezd linkový autobusem v 8:54 do Poděbrad. Děti 4. a 5. ročníku navštíví po muzeu ještě navíc ZŠ Václava Havla (pro páťáky seznámení s budoucí školou). Návrat autobusem s příjezdem do Vrbovky 12:26.
28. 6.:
4. a 5. ročník jede do Prahy (Po stopách výsadku Anthropoid) – sraz před školou v 7:10, na zastávce v 7:20, odjezd autobusu do Poděbrad v 7:24, do Prahy jedeme přes Poděbrady (kdo bude čekat na zastávce ve Vrbovce nebo přistoupí v Poděbradech, napište prosím panu řediteli). Návrat do Vrbovky do 15:00. 4. a 5. ročník bude mít automaticky odhlášený oběd, dětem dejte nějaké kapesné, ať si něco koupí v Praze, nebo větší svačinu. S sebou raději i pláštěnku a dobrou obuv, budeme skoro pořád venku a dost toho po Praze i nachodíme. Z pedagogů jede Roll a Postránecká.
2. a 3. ročník jede do Kolína (návštěva knihovny a procházka městem). Sraz před školou v 7:10, odjezd linkovým autobusem do Kolína přes Poděbrady v 7:24 (pokud někoho předají rodiče na zastávce ve Vrbovce, dejte prosím vědět paní učitelce Petrákové). Návrat do Vrbovky ve 12:26, děti 2. a 3. ročníku mají zajištěn oběd ve škole, jak jsou zvyklí. Družina je také v provozu. S sebou na výlet svačinu, pití, pláštěnku a dobrou obuv. Z pedagogů jede Petráková, Puršlová, Šlechtová.
29. 6. – děti vracejí učebnice, všechny prosím přinést do školy, vyučování končí po 4. vyučovací hodině, tedy v 11:45, oběd a družina zajištěny.
29. 6. – rozloučení se školním rokem 2021/2022, sraz před školou v 16:00, fotbalový zápas RODIČE vs. DĚTI, slavnostní „vykopnutí“ žáků 5. ročníku z naší školy, piknik na zahradě školy, určitě přijďte! Tatínci, pište mi, s kým mohu na fotbalový mač počítat, děkuji!
30. 6. – vysvědčení na lodi Král Jiří, setkáme se normálně na 8:00 ve škole, pak pojedeme autobusem do Poděbrad, plavba a předání vysvědčení, návrat autobusem do Vrbovky ve 12:26. Všem žákům byl odhlášen oběd, pokud někdo má zájem o družinu a znovu přihlášení oběda, ať se ozve vedoucí školní jídelny paní Šlechtové a vychovatelce školní družiny paní Jelínkové.

PLATBA ZA AKCE!!! Vybíráme jen za cestu do Kolína a Prahy (výlety 28. 6.). Proto prosíme, aby děti 2. a 3. ročníku přinesly tento pátek (17. 6.) 30 Kč a žáci 4. a 5. ročníku v tentýž den 80 Kč. Dopravu na zbylé akce, případně vstupné, hradí škola z vydělaných peněz z Čarodějnic, Dne dětí a dalších akcí.

Děkujeme a přejeme hezký den 🙂